Finansai DVD

14.00

DĖL DIDŽIULIO SUSIDOMĖJIMO ŠIAIS MOKYMAIS, UŽSAKYMUS SIŲSIME 2 KARTUS PER MĖNESĮ. UŽSAKYMAI PRIIMTI IKI 15 KIEVIENO MĖNESIO DIENOS, BUS IŠSIŲSTI MĖNESIO PASKUTINĘ DIENĄ.

UŽSAKYMAI PRIIMTI PO 15 KIEKVIENO MĖNESIO DIENOS BUS IŠSIŲSTI KIEKVIENO MĖNESIO PIRMĄ DIENĄ.

Į mokymų kainą įskaičiuotas pašto mokestis siunčiant Lietuvoje neregistruotu paštu. Įsigyjant DVD nurodykite savo el. paštą arba telefono numerį, kad galėtumėme susisiekti su Jumis ir susitarti dėl pristatymo.

Siunčiant į užsienį EU šalys, UK, USA papildomas pašto mokestis 5 eurai.

Paskaitos pavadinimas: 5 būdai kaip užsidirbti daugiau pinigų ir būti laimingu!

Nors išmintis byloja, kad „ne piniguose laimė“, tačiau atsidūrus realiose gyvenimiškose situacijose galima pridurti “tačiau juose kažkas yra“.

Gyvename materialiame pasaulyje, kuriame reikia mokėti už maistą, šildymą, nuomą, vaikų mokslus ir žinoma, norų įgyvendinimą.

Nors mokyklose mus išmokė matematikos, geometrijos, fizikos ir kitų tiksliųjų mokslų, tačiau niekas nemokino kaip elgtis su asmeniniais finansais t. y. kaip juos uždirbti, juos išlaikyti ir didinti.

Šioje paskaitoje saviugdos treneris, kuris praeityje yra sukūręs daugybę verslų, remdamasis savo realia patirtimi, suteiks Jums 5 būdus, kaip uždirbti daugiau pinigų bei susitelkti į tai, kas Jus tikrai daro laimingais, visai kaip posakyje „ne piniguose laimė“.

Išklausę šią paskaitą suprasite pinigų esmę, kodėl jie reikalingi mūsų gyvenime. Taip pat lektorius pasidalins:

• Pinigų energija. Pradėsite laikyti pinigus namuose, taip pritraukdami daugiau pinigų į savo gyvenimą.
  • Metodas: Materialumo (finansinis/piniginis) lygis. Žinosite savo materialumo lygį. Tai reiškia, kad itin tiksliai galėsite nustatyti ar butas, mašina ar panašūs daiktai, kuriuos norite turėti, atitinka Jūsų finansinį lygį.
  • Išleidžiu – investuoju – suteikiu džiaugsmą. Visiems laikams pakeisite žodį „išleidau“ į „investavau“, kas leis Jums įsigyti dar geresnius daiktus.

Paskaitos trukmė: 29 min.

Tai bus paskaitos, kurią lektorius vedė internetu, įrašas.

Siunčiant į užsienį EU šalys, UK, USA papildomas pašto mokestis 5 eurai.

Kategorija: