„IŠMOKYKLA“ KLUBAS

„Dabar esame tie, su kuriais mes bendraudavome praeityje,
o ateityje būsime tie, su kuriais mes bendraujame dabar.“

Jokių paslėptų mokesčių ar sąlygų.

Narystę šiame klube galite nutraukti bet kada,
kaip ir prisijungti, kada tik norite.

Dabar jūs galite pasirinkti: ar būti apsuptyje bendraminčių, kurie yra klubo nariai ar toliau irtis per gyvenimą vieniems, neturint palaikymo, patarimų ir idėjų kaip palengvinti gyvenimo salygas ir pasiekti viską greičiau.

Viskas priklausys nuo jūsų

Pirmas dalykas, kurį BŪTINA suprasti dabar

Klubą kuriame ne tik mes, tačiau ir patys jūs!

Mes nesuteikiame paslaugų. Mes kartu su jumis kuriame bendruomenę, kurioje visi kartu būsime sąmoningi, atsakingi už savo gyvenimą.
Negalime jums papasakoti visko, kas vyksta šiame uždarame klube.
Iš tiesų to ir nenorime. GERIAU PATIRKITE TAI!
Žemiau, trumpai aprašome ką gausite būdami šio uždaro klubo nariu:

Kodėl šis klubas „uždaras“?

Šiame klube – tik žmonės su pozityviu mąstymu arba siekiantys jį ugdyti. Tik tie, kurie tikrai nori tobulėti ir lavinti save. Tie, kurie vertina žinias ir naudoja jas asmeniniame gyvenime, kad įgyvendintų savo tikslus. Todėl, mes pasiliekame teisę atsisakyti priimti arba pašalinti iš klubo bet kurį dalyvį.

Uždaros vaizdo transliacijos.

Naudingi straipsniai

Įkvepiančios citatos

Seminarų, paskaitų medžiaga.

J.Černyš atsakymai į jūsų klausimus

Uždara bendruomenė

Jevgenijus Černyš

Saviugdos treneris, padedantis besidomintiems savęs pažinimu ir saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius taip pat įvairių mokymų autorius, knygos „Aš padariau tai“, kuri išversta į 4 kalbas, autorius.

Internete galite rasti jo straipsnius, konsultacijas, interviu įvairiomis temomis, virš 2000 nemokamų video paskaitų Youtube paskyroje. Televizijos ir radijo laidų dalyvis.

Per penkerius veiklos metus surengė daugiau kaip 120 seminarų, paskaitų ir stovyklų įvairiose pasaulio šalyse. Daugiau kaip 840 pamokų, virš 2500 valandų mokymų besidomintiems asmeniniu tobulėjimu bei santykiai šeimoje ir su kitais žmonėmis. Ilgalaikius tęstinius mokymus baigė 2000+ žmonių. Padovanota 20 000+ „Aš Padariau Tai!” knygos vienetų. 800 000+ Youtube peržiūrų ir daug visko kito.

Tai, ką sukūrė, jungia 100 000+ žmonių, kurie domisi saviugda, lavina save, tobulina savo įgūdžius ir siekia daugiau.

Visų savo tęstinių mokymų metu kalba apie darnių santykių reikšmę mūsų gyvenime, jų įtaką kasdieniniuose įvykiuose bei išgyvenimuose. Tik mokėdami suderinti tarpusavio santykius ir tikslus, gyvenime galime pasiekti balansą. Nepasaint to ar esame vyras ar moteris, kiekvienas santykiuose siekiame savo tikslų, kurie ne visada dera su partnerio norais. Todėl visi mokymai apie santykius sutelkti į bendravimo, atsivėrimo bei abipusio pasitikėjimo stiprinimą. 

Baigusių „IšMokykla“ mokymus

kalbomis išversta knyga „Aš padariau tai“

šalių surengta mokymų

padovanota „Aš Padariau Tai!“ knygų

Uždaro klubo ypatumai

Dvejojate ar žinios, kuriomis dalinsis J.Černyš tiks jums?

Žinios visiems

Jauniausias J.Černyš mokymus baigęs narys yra 14 metų, vyriausias 71.

Temos visiems

Temos, kuriomis kalbės J.Černyš šiame klube aktualios visiems: emocijos, santykiai poroje, materialumas/ verslas bei gyvenimo prasmė/ tikslai.

Transliacijos internetu

Visos paskaitos vyks nuotoliniu būdu. Jums vykti niekur nereikės. Tiesiog kartą per savaitę (antradienį arba trečiadienį 21 valandą) atsiųsime nuorodą prisijungti į tiesioginę transliaciją.

Jokių įsipareigojimų

Jūs bet kada galite nutraukti narystę klube, netgi iš anksto nepranešę!

Jokių paslėptų mokesčių ar sąlygų.

Narystę šiame klube galite nutraukti bet kada,
kaip ir prisijungti, kada tik norite.

Dabar jūs galite pasirinkti: ar būti apsuptyje bendraminčių, kurie yra klubo nariai ar toliau irtis per gyvenimą vieniems, neturint palaikymo, patarimų ir idėjų kaip palengvinti gyvenimo salygas ir pasiekti viską greičiau.

Viskas priklausys nuo jūsų

Tai, kas vienam neįmanoma, kartu lengva. Paprašyk pagalbos ir

tau visada padės.