Mokymai visiems (net ir be poros)

Kas svarbiausia santykiuose?

Norite <strong><em>nuoširdaus</em></strong> bendravimo?

Kiekvienas iš mūsų ieško TO žmogaus, su kuriuo galėtume kalbėti apie viską, netgi savo baimes.

Norite <strong><em>abipusio</em></strong> pasitikėjimo?

Kuo daugiau atsiveriame kitiems, tuo daugiau galime vienas kitu pasitikėti. Ar norite tokių santykių?

Norite <strong><em>bendrų</em></strong> tikslų?

Bendras gyvenimas, bendri siekiai. Kuo geriau suderinti jūsų bendri tikslai, tuo realesnė galimybė juos įgyvendinti.

Ar žinojote, kad:

Jei „nedirbate“ su savo santuoka, jūs „dirbate“ su skyrybomis.

Visi mes turime pasiteisinimų – kai kurie ištikrųjų gali būti „geri“. Daugelis iš mūsų teisinasi nuovargiu nuo darbo, kuriame praleidžiame didelę savo gyvenimo dalį. Arba finansinės šeimos situacijos, kai gyvename „nuo algos iki algos“.

Tada yra vaikai, kurie tikisi jūsų dėmesio. Kurie nori, kad jūs žaistumėte futbolą, klausytumėtės jų muzikos iar ruoštumėte su jais pamokas. Gyvenimo disbalansas palieka mažai laiko susitikti bent kartą prie vakarienės stalo, mieliau tą laiką pakeičiant į sėdėjimą prie televizoriaus ar naršymą internete išmaniuoju telefonu.

Ir vieną kartą mes atsibundame nustebę, kad šalia mūsų miega žmogus, kurio mes nebepažįstame. Arba tiesiog pabundame vieniši ir galvojame, kaip ir dėl kokių priežasčių mes atsiradome tokioje situacijoje.

Jeigu esate čia, nesijaudinkite. Jūs negalite perrašyti praeities, tačiau galite parašyti savo gyvenimo istorijos ateitį. <em><strong>Pradedant dabar.</strong></em>

Jevgenijus Černyš

Saviugdos treneris, padedantis besidomintiems savęs pažinimu ir saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius taip pat įvairių mokymų autorius, knygos „Aš padariau tai“, kuri išversta į 4 kalbas, autorius.

Internete galite rasti jo straipsnius, konsultacijas, interviu įvairiomis temomis, virš 2000 nemokamų video paskaitų Youtube paskyroje. Televizijos ir radijo laidų dalyvis.

Per penkerius veiklos metus surengė daugiau kaip 120 seminarų, paskaitų ir stovyklų įvairiose pasaulio šalyse. Daugiau kaip 840 pamokų, virš 2500 valandų mokymų besidomintiems asmeniniu tobulėjimu bei santykiai šeimoje ir su kitais žmonėmis. Ilgalaikius tęstinius mokymus baigė 2000+ žmonių. Padovanota 20 000+ „Aš Padariau Tai!” knygos vienetų. 800 000+ Youtube peržiūrų ir daug visko kito.

Tai, ką sukūrė, jungia 100 000+ žmonių, kurie domisi saviugda, lavina save, tobulina savo įgūdžius ir siekia daugiau.

Visų savo tęstinių mokymų metu kalba apie darnių santykių reikšmę mūsų gyvenime, jų įtaką kasdieniniuose įvykiuose bei išgyvenimuose. Tik mokėdami suderinti tarpusavio santykius ir tikslus, gyvenime galime pasiekti balansą. Nepasaint to ar esame vyras ar moteris, kiekvienas santykiuose siekiame savo tikslų, kurie ne visada dera su partnerio norais. Todėl visi mokymai apie santykius sutelkti į bendravimo, atsivėrimo bei abipusio pasitikėjimo stiprinimą. 

Baigusių „IšMokykla“ mokymus

kalbomis išversta knyga „Aš padariau tai“

šalių surengta mokymų

padovanota „Aš Padariau Tai!“ knygų

Kiekvienas iš mūsų turi susikūręs tobulų santykių vaizdą mintyse, tačiau šis vaizdas ne visada virsta realybe… Vis kažko trūksta… Vis kažkas ne taip… Šiuose mokymuose sužinosite priežastis, kurios neleidžia jums būti santykiuose, kuriuose jaustumėtės saugūs, užtikrinti, pasitikintys bei ramūs dėl savo ir šeimos ateities.

KODĖL <em><strong>SVARBU</strong></em> RŪPINTIS SANTYKIŲ GEROVE DABAR?

Pasitikėjimas

Kiekvienas iš mūsų nori būti su žmogumi, kuriuo galime pasitikėti. Kai žinome, kad viskas ką jis arba ji daro yra grįsta abipusiu pasitikėjimu.

Bendravimas

Pasidalindami savo mintimis, išgyvenimais ir svajonėmis su mums artimu žmogumi, stipriname pasitikėjimą vienas kitu bei parodome, kaip svarbus yra mums tas asmuo.

Atsidavimas

Susitelkdami į santykių gerinimą su mūsų pasirinktu žmogumi, mes kuriame ateitį sau ir savo vaikams.

Temos, kuriomis kalbėjo lektorius mokymų metu:

Santykiai su savimi. Jų reikšmė mūsų gyvenime.
„Santykių specialistai“ – kodėl jie žlugdo mus.
Kokios savybės sukuria „sveikus santykius“
Kokie santykiai turi būti pirmuosius 2 metus.
Ar reikia santykiuose sakyti viską ką galvojame?
Rūpestis vienas kitu santykiuose.
Bendri tikslai – jų įtaka santykiams.
Paralelių metodas. Kas tai. (peržiūrėti papildomą vaizdo įrašą)
Ar darni santuoka – darbas?
Kodėl renkuosi žmones, kuriuos galiu pakęsti.
[klausimas] Idomu, nes butent vis galvojau, kad noriu sutikti sau zmogu, kad jis mane papildytu. As ji sutikau, mes isskirtingu pasauliu 🙂
3 santykių tikslai: Individualus tikslas. Mūsų bendras tikslas santykiuose. Koks šeimos tikslas.
„Kaimynai“ santykiuose. Situacijos analizė
Kaip mes „užsiteršiame“ per gyvenimą.
Kas yra „bendras tikslas santykiuose“
Emocinis ryšys, visų „bėdų“ šaknys.
[klausimas] Kodėl vieniems viskas santykiuose pavyksta susitarti su bet kuo o kitiems rodos neįmanoma bendrauti normaliai su žmonėmis?
[klausimas] Kaip moteris turi elgtis, jei vyras yra santykiu depresijoje, neatranda saves, nesiima veiksmu,  neranda bendru tikslu?[klausimas] Labas, jei antra pusė sako, kad esu sektoje, nutraukti tokius santykius?
[klausimas] Ar galima meilę, santykius atgaivinti po 16 metų, nuėmus visus blokus?
[klausimas] Ar reikia sugrįšti pas žmogų po skyrybų?
[klausimas] Kodėl visvien norime sugrįšti pas buvusius.
[klausimas] Jau 65 metus klystu. Bet vis tiek noriu gyventi geriau. Kaip tai padaryti?
[klausimas] Kaip išvalyti emocijas trukdančias motyvuoti mylimąjį?
[klausimas] Vyras parazituoja, į šeimą neneša pinigų, kaip juo atsikratyti?
[klausimas] Man 27 metai, santykiuose patirties daug neturiu, nors bendrauju su moterimis, draugysčių buvo, tačiau nieko rimta nesigavo. Iš mano pusės galbūt per mažai rodydavau dėmesio. Kaip susirasti moterį vyrui? Ar reikia specialiai ieškoti?
[klausimas] Jei antra pusė visada nebuvo apsiprendusi dėl šeimos, bet ją turi jau 17 metų.Ar galima padėti jam pakeisti požiūrį , ar reikia tik man blokus nusiimt? Ar jau mano energija jam netinka, nes artėjame link 50 m.? 🙂
[klausimas] Naujuose santykiuose bijau ir vel tapti priklausoma nuo vyro… kaip priimti is vyro tai ka jis duoda? ir materialius ir ne dalykus?
[klausimas] Jeigu vyras neranda laiko man problema manyje ar jame? per mažai duodu energijos?
[klausimas] O kai as labai daugiau noriu, o vyras sako sumazink poreikius. ar as as perdauk reikli , ka taik reiskia santykiuose?
[klausimas] Ką daryti, jei nesugebu su savo partneriu atvirai kalbėti? Tiesiog neišeina. Su visais galiu atvirai bendrauti, o būtent su juo blokas gaunasi.
Kaip analizuoti gyvenimo įvykius: RAV metodas.
Ar santykiai gali būti tikslu?
Kodėl mums skirta antra pusė?
Du klausimai kuriuos turime užduoti sau.