Pašalink stresą iš savo gyvenimo per 26 minutes.

Visiems laikams.

Tapk emociškai laisvas nuo tave persekiojančių praeities įvykių, dabartinių situacijų darbe, namuose bei šeimoje ir visiems laikams pašalink įtampą iš savo gyvenimo!

Po šių mokymų, kitos informacijos apie emocijų valdymą, jums nereikės.

Paprastas pratimas, kurį atliksite savo mintyse bet kada: valgant, stovint prieš veidrodį ar važiuojant automobiliu į darbą.

Nuolatinę savigraužą dėl praeities klaidų ir įvykių.

Kasdieninę įtampą dėl vidinio nepasitenkinimo savimi;

Depresiją, liūdesį ir „rudeninę nuotaiką“

Priekaištus sau ir kitiems

Abejones ir dvejones dėl savo ateities

Priklausomybę nuo kitų žmonių nuomonės.

Ką sako žmonės baigę šiuos mokymus

Visi jie baigė mokymus, kurie pagrįsti emocijų valdymo metodika. Kviečiame peržiūrėti atsiliepimus, kur žmonės dalinasi savo patirtimi.

Jus skiria vienas žingsnis nuo to, ką visuomenė vadina „geru gyvenimu“

Gebėdami valdyti savo emocinę – psichinę būseną jūs tapsite efektyvesniais priimant svarbius sprendimus kritinėse situacijose darbe, žaibiškai reaguosite į problemas, gebėsite padėti šeimos nariams ar kolegoms įvairiose situacijose.

Abejojate ar tai veiksminga?

Esate lankęsis įvairiuose mokymuose emocijų valdymo tematika, tačiau nei vienas iš jų nepadėjo? Tai todėl, kad visi šie mokymai buvo kopijos. Tai, ką įsigysite, yra sukurta čia, Lietuvoje ir išmėginta asmenine lektoriaus patirtimi. O tik vėliau, dėl didelio metodo veiksmingumo, pasidalinta su visais norinčiais! Štai ką sako mokymus baigę žmonės.

“As esu šiuo metu drąsesnė. Visas problemas keičiu į iššūkius. Šiuos mokymus pasirinkau pati. Ir lb džiaugiuosi dėl savęs, kad teisingai pasirinkau.”

Inga, 2 vaikų mama

“Ženkliai pagerėjo santykiai su tėvais, bei vaiku. Ateities planai, keisti šiuolatinį darbą į mėgstamą veiklą. “

Ruslanas, vairuotojas

“Puikūs mokymai! Pad4jo amn suprasti savo baimių priežastis ir pašalinti jas. Viskas, kas mane stabdė, varžė pašalinta naudojant šią metodiką. Mano santykiai šeimoje bei darbe su kolegomis perėjo į kitokį, t.y. geresnį bendravimą.”

Laimonas, vadybininkas

“Prieš baigiant šiuos mokymus buvau paprasta namų šeimininkė. Auginau vaikus ir bijojau pradėti kažką savo. Buvau prikūrusi planų, svajonių, tačiau nei vieno iš jų neįgyvendinau. Vis bijojau. Tačiau su šių mokymų pagalba pašaliniau neigiamus įsitikinimus ir įkūriau savo verslą.”

Dovilė, verslininkė

TU ESI SAVO GYVENIMO VALDOVAS!

Ar kada nors pagalvojote, kaip atrodytų jūsų gyvenimas, jeigu daugiau niekada nereikėtų jaudintis, gyventi įtampoje, stresuoti ar jausti neviltį, baimę ar kitas neigiamas emocijas? Galbūt tai jums atrodo neįmanoma ir jūs esate teisūs. Taip galvojo daugybė žmonių prie panaudodami šį metodą taip pat. Tačiau dabar jie mano kitaip. Jūs taip pa galite gyventi kitaip. tereikia žengti vieną žingsnį: NUSPRĘSTI.

DUK

Kas čia per metodas?

Tai lietuvoje gimusio lektoriaus ir nuotolinių mokymų centro „IšMokykla“ įkūrėjo Jevgenijaus Černyš mokymai, kuriuos baigė daugiau nei 2000 žmonių.

Gerai aš gal ir norėsiu jį pabandyti, bet kaip jį atsiųsit?

Po jūsų apmokėjimo, atsiųsime jums nuorodą prisijungti į virtualių mokymų sistemą, kur pržiūrėsite vaizdo įrašą. Jame lektorius supažindins su metodika ir kaip ją galite naudoti jūsų atveju.

O jeigu šis metodas neveiksmingas?

Jis veiksmingas. Tikrai.

Ar man reikės daryti kokius nors pratimus?

Šio metodo unikalumas – paprastume. Jį naudoti galite bet kuriuo paros metu ir bet kurioje situacijoje: ryte, vos tik pabudę; vykstant automobiliu į darbą, pietaujant ar netgi darbe arba vakare prie televizoriaus. Viskas vyksta jūsų mintyse, niekam to nepastebint.

O ar yra šiam metodui amžiaus apribojimai?

Nėra, viskas priklauso nuo jūsų pačio noro. Jauniasias mums žinomas klientas 16metis, vyriausias 71 senjorė.

Dar turiu klausimą, kurio čia neatsakėt.

Parašykite mums info@ismokykla.lt arba skambinkite +370 62 100 120

Gaukite „Santykiai ABC“
mokymų programą

Palikite savo kontaktus ir gaukite 16 mokymų temų sąrašą su išsamiu aprašymu, pagal kurį 2 kartus per savaitę vyksta mokymai nuotoliniu būdu.

Registracija sėkminga