Gyvenimo aprašymas

Praktiniai mokymai

Tik 2% pateiktų darbo paraiškų patenką į „antrą etapą“. Būkite tarp TOP 2%.

SUŽINOKITE PLAČIAU ČIA

6 sekundės darbdaviui sužavėti.

Gyvenimo aprašymo kūrimas primena dėlionę. Jūs turite tinkamai surinkti dalis, kad parodytumėte savo, kaip tinkamiausio žmogaus portretą.  Taigi jūsų užduotus kai kuriuos įvykius iš jūsų gyvenimo sudėlioti taip, kad gautumėte aiškų, jus geriausiai apibūdinantį vaizdą.

Gyvenimo aprašymas (CV) gali būti lyginamas su menu. Geras CV yra tarsi šedevras, kurį turite sukurti sau. Jūs dirbate kaip menininkas, kurio ištekliai yra riboti t. y. turite sukurti nepriekaištingą savo asmenybės vaizdą ribotoje erdvėje (ant popieriaus lapo). Jūs turite kruopščiai rinkti žodžius, tarsi spalvas ant drobės, kol į ją bežiūrint šnibždėsite: “Tai tobula!”.

CV rašymas panašus į akmens šlifavimą, kur dirbate taip, kad ji taptų kaip perlas. Jūs turite pasakyti kažką ypatingo apie save paprastu tekstu. Tarsi užpildytumėte jausmą, kuris atskleidžia kažką ypatingo … bent jau jums. O tada jūs darote viską, kad šis jausmas kiltų ir jūsų CV skaitantiems žmonėms.

Savo CV atsakote į tokius egzistencinius klausimus kaip:

  • Koks yra jūsų motyvacijos šaltinis?
  • Ką norėtumėte pasiekti gyvenime?
  • Kokius talentus, gabumus turite?
  • Ar yra kažkas, kuo galite didžiuotis?
  • Kas jums patinka ir ką galite padaryti net nemokamai?

Kiek žmonių, tiek nuomonių

Jei paprašysite penkiasdešimt profesionalų, pateikiti savo rekomendacijas dėl tobulo gyvenimo aprašymo, jūs gausite tokį pat skaičių patarimų. Tai, tas pats kaip diskutuoti dėl „kas yra geras automobilis?“ Atsakymas į šį klausimą yra toks: „Tai priklauso“ ir tas pats pasakytina ir apie gyvenimo aprašymą

Tačiau geriau vadovautis patyrusių, patirtį turinčių žmonių patarimais, nei pačiam galvoti ir eiti bandymų ir klydimų keliu. Vistik, jūs turite vienintelį šansą pasirodyti prieš žmogų, kuris nulems jūsų profesinės karjeros ateitį. Tad, geriau jau būtumėte maksimaliai pasirengęs. Šiuose mokymuose J.Černyš išnagrinės jūsų gyvenimo aprašymą ir pateiks pasiūlymus kaip jį padaryti dar geresniu ir patrauklesniu jūsų būsimam darbdaviui.

Jevgenijus Černyš

Saviugdos treneris, padedantis besidomintiems savęs pažinimu ir saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius taip pat įvairių mokymų autorius, knygos „Aš padariau tai“, kuri išversta į 4 kalbas, autorius.

Internete galite rasti jo straipsnius, konsultacijas, interviu įvairiomis temomis, virš 2000 nemokamų video paskaitų Youtube paskyroje. Televizijos ir radijo laidų dalyvis.

Per penkerius veiklos metus surengė daugiau kaip 120 seminarų, paskaitų ir stovyklų įvairiose pasaulio šalyse. Daugiau kaip 840 pamokų, virš 2500 valandų mokymų besidomintiems asmeniniu tobulėjimu bei santykiai šeimoje ir su kitais žmonėmis. Ilgalaikius tęstinius mokymus baigė 2000+ žmonių. Padovanota 20 000+ „Aš Padariau Tai!” knygos vienetų. 800 000+ Youtube peržiūrų ir daug visko kito.

Tai, ką sukūrė, jungia 100 000+ žmonių, kurie domisi saviugda, lavina save, tobulina savo įgūdžius ir siekia daugiau.

Visų savo tęstinių mokymų metu kalba apie darnių santykių reikšmę mūsų gyvenime, jų įtaką kasdieniniuose įvykiuose bei išgyvenimuose. Tik mokėdami suderinti tarpusavio santykius ir tikslus, gyvenime galime pasiekti balansą. Nepasaint to ar esame vyras ar moteris, kiekvienas santykiuose siekiame savo tikslų, kurie ne visada dera su partnerio norais. Todėl visi mokymai apie santykius sutelkti į bendravimo, atsivėrimo bei abipusio pasitikėjimo stiprinimą. 

Baigusių „IšMokykla“ mokymus

kalbomis išversta knyga „Aš padariau tai“

šalių surengta mokymų

padovanota „Aš Padariau Tai!“ knygų

Praktinė patirtis <em><strong>atrenkant darbuotojus</strong></em>

J. Černyš darbo pokalbių metu atrinko daugiau nei 200 darbuotojų į įvairias pareigas: nuo autovilkikų vairuotojų iki generalinių direktorių įmonėse.

Komandinio darbo <em><strong>organizavimas</strong></em>

Šiuo metu, viename iš verslų J.Černyš turi 72 žmonių komandą, kuriai kasdieną reikia motyvacijos, praktinių sprendimų kaip bendrauti su klientais Iš šiuos komandos 2 nariai yra grandžių vadovai.

Jūsų gyvenimo aprašymo<em><strong>analizė</strong></em>

Kiekvienas dalyvaujantis mokymuose galės atsiųsti savo CV, kurį J.Černyš išanalizuos ir pateiks pasiųlymus, kaip pagerinti, kad darbdavys atsirinktų būtent jūsų kandidatūrą į darbo pokalbį.

Geras gyvenimo aprašymas yra kaip drobė su jūsų veidu ant jos. Žmonės gali pažvelgti į ją iš skirtingų kampų, tačiau jūsų atvaizdas vis tiek yra geras. Ir visi žavisi paveikslu ir jūsų grožiu. Aplinkiniai jaus, kad esate ypatingas ir jie norės sužinoti, kaip jūsų patirtis ir profesinės žinios padės jiems siekti užsibrėžtų tikslų versle.

Mokymų metu:

Jūsų CV <strong><em>analizė</em></strong>

Kiekvienas norintis galės pateikti savo CV, kurį mokymų metu išanalizuos J.Černyš ir pateiks savo rekomendacijas kaip pagerinti.

Išskirtinis <strong><em>CV</em></strong>

Atsiskirkite nuo darbo pareiškėjų bandos su savo konkrečiai ir suprantamai parengtu CV, kuris atitiktų darbdavio lūkesčius.

Darbdavio <strong><em>lūkesčiai</em></strong>

Mokėsite išsiaiškinti darbdavio lūkesčius dar prieš pateikiant savo gyvenimo aprašymą.

5 <strong><em>klausimai sau</em></strong>

Klausimai, kuriuos reikia užduoti sau, prieš rašant CV.

Jūsų <strong><em>klausimai</em></strong>

Galėsite užduoti savo klausimus raštu arba tiesioginiame eteryje.

Mūsų žinios - <em><strong>jūsų šuolis karjeroje!</Jūsų pranašumas> </em>

Investuokite į savo profesinę ateitį dabar. Žinios, kurias įgysite mokymų metu, suteiks jums pranašumą prieš kitus teikiančius paraiškas. Būkite TOP 2% viršūnėje!

Kodėl samdyti profesionalą, kad sukurti savo CV?

Darbo rinkos šiandien yra labai konkurencingos. Kad rasti gerai apmokamą, jūsų specialybę atitinkamą darbą vidutiniškai trunka apie 3 mėnesius. Be to, tik 1 iš 10 pateiktų paraiškų pavirsta faktiniu interviu. Štai kodėl, jei norite pagerinti savo sėkmės galimybes ir sumažinti neužbaigtų pokalbių skaičių, turėtumėte gauti žmogaus, turinčio darbdavio mąstymą, pagalbą rašant savo CV ir motyvacinį laišką.

Abejojate ar verta investuoti?

Z

Ar garantuojame įdarbinimą?

Deja, tačiau ne. Yra daugybė kitų veiksnių, kurie įtakoja sėkmingas darbo paieškas. Tačiau darysime viską, kas įmanoma, kad padėtume jums parengti gyvenimo aprašymą atspindintį jūsų stipriausias savybes iš geriausios pusės. Kiekvienas CV, kurį analizuosime mokymų metu, bus vertinamas asmens įdarbinusio daugiau nei 200 žmonių.

Z

Kam mokėti pinigus, internete juk daugybė nemokamų šablonų.

CV šablonas greičiausiai atneš šiek tiek geresnių rezultatų nei tuo atveju, jei tiesiog bandysite rašyti savo CV, naudodamas tekstų rengyklę. Tačiau tai nebus taip veiksminga, kaip su profesionalo komentarais parengtas gyvenimo aprašymas. Be to kiti pareiškėjai gali pasinaudoti profesionalių paslaugomis. Tad jeigu nepasinaudosite visomis įmanomis priemonėmis, galite prarasti savo konkurencinį pranašumą prieš kitus kandidatus.

Z

Iš kur lektorius turi tiek patirties?

Plačiau apie lektoriaus veiklą bei projektus sužinosite čia >> paspausti <<

Z

Ar galėsiu susigrąžinti pinigus?

Pinigai už mokymus nėra grąžinami.