Santykiai ABC

Santykiai ABC
Starts from:Št, 31 rugpjūčio, 2019 1:30PM - 3:00PM
500 € REGISTRUOTIS
Campus Location

MOKYMŲ METU
Class Description

Kas yra santykiai ir ryšiai?

Vos tik pasakome žodį „santykiai“ mums iškart kyla bendravimo poroje asociacija. Tačiau tai nėra tik vyro ir moters bendravimas. Gyvename pasaulyje, kuriame vieno piršto palietimu galime bendrauti su žmonėmis iš įvairiausių pasaulio kampelių. Mus sieja daugybė abstrakčių ir neabstrakčių daiktų kurie įtakoja mūsų gerbūvį: automobilis, kompiuteris, kelionės, butas, pinigai, oras, šalis.

Viskas, kas mus supa įtakoja mūsų savijautą. Todėl tik išlaikydami teigiamus santykius su aplinka, galime susikurti gyvenimą be įtampos ar streso, kupiną naujų patirčių bei pažinčių.

Šiuose tęstiniuose mokymuose jūs išmoksite būtent tai: išlaikyti pozityvius santykius su aplinka.

Nuo pat mažens mums buvo „kalamas“ neigiamas požiūris į santykius su aplinka

Nuo vaikystės mus įtakoja įvairios nuostatos, kurios dabar yra giliai įsišakniję mumyse ir tiesiogiai veikia mūsų laimę ir gerovę. Šie įsitikinimai neleidžia uždirbti tiek kiek svajojate, neleidžia sukurti santykius be konfliktų, trukgdo gerai sutarti su tėvais/ vaikais, verčia jausti kasdieninį stresą ir įtampą. Taip pat kursto ateities baimę, nežinomybę, bergždžias pastangas atrasti savo talentą.

Žemiau išvardinta tik keletas žalingų jums įsitikinimų, kuriuos girdėjote iš tėvų, giminių, savo aplinkos ar netgi filmo!

Čia tik keletas iš jų:

 1. Pinigai yra blogis
 2. Visi vyrai kiaulės
 3. Nepasitikėk žmomėmis – visi nori tave apgauti
 4. Jeigu daug dirbsiu, reiškia daug ir turėsiu
 5. Šeima svarbiausia.
 6. Išmintis ateina su amžiumi.
 7. Vyras šeimos galva.
 8. Mūsų religija yra teisingiausia
 9. Vaikai mūsų ateitis.
 10. Išsilavinimas garantuoja gerą darbą.
 11. Norint užsidirbti pinigų, reikia būti protingu
 12. Viskam savas laikas.

O su kokiais žmonėmis jūs norite bendrauti?

Geri santykiai suteikia mums laisvę: vietoj to, kad švaistytume laiką ir energiją įveikiant problemas, susijusias su neigiamais santykiais, mes galime sutelkti dėmesį į galimybes.

Geri santykiai taip pat būtini, jei tikimės plėtoti savo karjerą. Galų gale, jei jūsų viršininkas jumis nepasitiki, mažai tikėtina, kad jis ar ji jus apsvarstys, kai atsiras nauja pozicija. Apskritai mes visi norime būti su žmonėmis, su kuriais gerai sutariame.

Jūs turite dvi galimybes: pasirinkti mokymus, įgyti reikalingas žinias, praktiškai taikyti visus jums siūlomus metodus ir mėgautis rezultatu. Arba galite pasrinkti likti ten kur esate ir tikėtis, kad viskas susitvarkys savaime. Tačiau, jeigu jūs jau skaitote šį tekstą, reiškia jūs norite pirmo varianto…

Mokymų metu lavinsite šiuos socialinius įgūdžius:
 •   EMPATIJA - Klausymas, perfrazavimas, apibendrinimas. Tai esminiai įgūdžiai, kuriuos pirmiausia turime išmokti, kad galėtume efektyviai komunikuoti su aplinkiniais.
 •   BENDRAVIMO INICIAVIMAS IR PALAIKYMAS - Gebėjimas mokėti pradėti pokalbį, pasirinkti pokalbio temą, klausti, išsakyti savo nuomonę.
 •   POZITYVUS ASERTYVUMAS - Gebėjimas mokėti pasakyti tinkamą konkretų komplimentą, mokėjimas pasidalinti gerumu, emocinis atsivėrimas kitam žmogui tinkamu momentu.
 •   NEGATYVUS ASERTYVUMAS - Kritikuoti ir priimti kritiką, problemų ir konfliktų sprendimas. Dažniausiai žmonės bijo išsakyti NE, nes turi katastrofinį scenarijų, jaučia baimę, todėl yra pasyvūs.
 •   KONSTRUKTYVI KRITIKA - Ugdote gebėjimą konstruktyviai išsakyti savo nuomonę, kad neįžeisti kito žmogaus Taip pat mokėjimą spręsti problemas, kai yra paslėpti konfliktai.
 •   BENDRADARBIAVIMAS - Bendro tikslo siekimas, gebėjimas valdyti konfliktus, gebėjimas kurti ir palaikyti draugiškus santykius.
SANTYKIAI ABC - 2 mėnesių mokymų trukmės kaina bei kas įtraukta į ją
 •   16 vaizdo įrašų (32 val.)
 •   Turėsite prieigą prie įvykusių mokymų archyvo;
 •   Mokymai vyksta internetu, nuotoliniu būdu;
 •   Mokymus galite žiūrėti jums patogiu metu;
 •   MOKYMŲ KAINA: 500 eur
MOKYMUS VEDA