Ieškantiems sprendimų kaip <strong><em>efektyviai bedrauti</em></strong> su aplinkiniais

Tarpasmeniniai konfliktai, klaidingas kitų, su kuriais mes dirbame, suvokimas – visa tai dažniausiai atsiranda dėl to, kad nežinome ar  neturime supratimo apie asmenybės tipus. Kuo žmonės aplink jus panašūs? Kaip jie skiriasi? Ką tai reiškia jums, kai bendraujate su jais?

Lorem Ipsum

Ar norite <strong><em>suprasti save ir kitus?</em></strong>

Suprasdami asmenybės tipus bendrausite, dirbsite ir vadovausite efektyviau!

Kas <strong><em>aš?</em></strong>

Mokymų metu sužinosite savo asmenybės tipą.

Kas <strong><em>jie?</em></strong>

Mokymai suteiks žinių kaip bendrauti su aplinkiniais žmonėmis.

Koks <strong><em>aš?</em></strong>

Sužinosite kas jus motyvuoja, uždega.  Taip pat demotyvuoja.

Kokie <strong><em>jie?</em></strong>

Mokėsite analizuoti aplinkinius ir taikyti būtent jiems tinkamus motyvavimo arba bausmės principus.

Jevgenijus Černyš

Saviugdos treneris, padedantis besidomintiems savęs pažinimu ir saviugda, savęs pažinimo ir savirealizacijos centro “IšMokykla“ steigėjas, tęstinių mokymų „Saviugdos ABC“, „Santykiai ABC“ ir „Verslas ABC“ lektorius taip pat įvairių mokymų autorius, knygos „Aš padariau tai“, kuri išversta į 4 kalbas, autorius.

Internete galite rasti jo straipsnius, konsultacijas, interviu įvairiomis temomis, virš 2000 nemokamų video paskaitų Youtube paskyroje. Televizijos ir radijo laidų dalyvis.

Per penkerius veiklos metus surengė daugiau kaip 120 seminarų, paskaitų ir stovyklų įvairiose pasaulio šalyse. Daugiau kaip 840 pamokų, virš 2500 valandų mokymų besidomintiems asmeniniu tobulėjimu bei santykiai šeimoje ir su kitais žmonėmis. Ilgalaikius tęstinius mokymus baigė daugiau nei 2000 žmonių. Padovanota 20 000 „Aš Padariau Tai!” knygos vienetų. Virš 600 000 Youtube peržiūrų ir daug visko kito.

Tai, ką sukūrė, jungia 100 000 žmonių, kurie domisi saviugda, lavina save, tobulina savo įgūdžius ir siekia daugiau.

Visų savo tęstinių mokymų metu kalba apie darnių santykių reikšmę mūsų gyvenime, jų įtaką kasdieniniuose įvykiuose bei išgyvenimuose. Tik mokėdami suderinti tarpusavio santykius ir tikslus, gyvenime galime pasiekti balansą. Nepasaint to ar esame vyras ar moteris, kiekvienas santykiuose siekiame savo tikslų, kurie ne visada dera su partnerio norais. Todėl visi mokymai apie santykius sutelkti į bendravimo, atsivėrimo bei abipusio pasitikėjimo stiprinimą.

Baigusių „IšMokykla“ mokymus

kalbomis išversta knyga „Aš padariau tai“

šalių surengti mano mokymai

padovanota „Aš Padariau Tai!“ knygų

Šiuose mokymuose lektorius su jumis pasidalins žiniomis ir praktiniais patarimais:

Kaip geriau suprasti savo asmenybės nuostatas, susijusias su bendravimu, aplinkos įvykių vertinimu, sprendimų priėmimu ir vidinės energijos srautu.

Savarankiškai nustatyti savo asmenybės tipą ir reakcijos į aplinką būdus. Taip pat nustatyti kito asmens psichotipą ir atitinkamai elgtis.

Veiksmingiau komunikuoti, bendradarbiauti su skirtingais asmenybės tipais. Juos motyvuoti tik jiems tinkamiausiais ir veiksmingiausiais būdais.

Mokymų metu lektorius kalbėjo šiomis temomis

4 vystymosi etapai

• mes nežinom ko nežinom
  • žinau ko nežinau
  • žinau ką žinau
  • nežinau ką žinau

Kuriame iš jų vyksta mokymosi procesas?
Kodėl mes skirtingai sprendžiame problemas?
Kaip pasąmonė mus pritraukia į lygį, kuriame esame užsifiksavę?
„Žinai-nežinai-žinai“ situacijos analizė.
Kaip veikia mūsų gyvenimą pasirinkimai?
Pokyčių baimė. Kokios jos priežastys?
Kas yra laimė?
3 asmens psichotipai
Ar įmanoma pasiekti kitų mums „primestus“ tikslus?
Kas yra talentas?
Kas įtakoja mūsų savirealizacijos greitį?
Kas yra laimė darbe?
Kaip pažinti ir suprasti save
Koks testas geriausias: antikinis, DISC, Briggs – Meyers ar J.C? << iskirpti
Žmonių gyvenimo pardavimas << iskirpti

Situacijos analizė:
Dirbant Švedijoje kasdien susiduriu su tuo,kad kolegos perduoda savo nepadarytus darbus ir jiems tai nedaro rūpesćių.Jie puikiai žino,kad mes – svetimšaliai- padarysim maksimumą. Kaip elgtis – pasiųsti padaryti darbą iki galo su šypsena veide ar palikti ir jiems kitą nebaigtų darbų?

Kaip ugdytis  „žmonių skaitymą“
Auksinis paretto dėsnis. Kaip jis veikia.

Situacijos analizė:
Banke pasiule kaupti pensija antros pakopos, paklausiau bankininkes, jeigu susirgsiu veziu ir suzinosiu, kad liko gyventi 1 metai, ar galesiu pasiimti sukauptus pinigus, kad pagyvenciau, atsake, kad ne, bet po mirties artimiesiems ismokes sukauptus pinigus 🙂

Kaip užsidirbti iš savo psichotipo?
Kodėl mes bijome naujovių?
Kaip atpažinti savo psichotipą.

Situacijų analizė:
Kaip atpažinti savo vaiku psichotipa? Ir juos vesti teisingu keliu?
Skirtingi psichotipai tarp vyro ir žmonos. Ar gali būti nesutarimų priežastimi?

Gaukite „Santykiai ABC“
mokymų programą

Palikite savo kontaktus ir gaukite 16 mokymų temų sąrašą su išsamiu aprašymu, pagal kurį 2 kartus per savaitę vyksta mokymai nuotoliniu būdu.

Registracija sėkminga